امام جمعه اردستان: مسئولی که نمی تواند خدمت کند، جایش را به فردی توانمند دهد

امام جمعه اردستان گفت: همین جا اعلام می کنیم مسئولانی که واقعا نمی توانند خدمت کنند، جایشان را به افراد توانمند دهند.

به گزارش خبرنگار اسونیا، حجت الاسلام حسن دهشیری در خطبه های نمازجمعه این هفته اردستان با اشاره به آغاز دهه فجر انقلاب، اظهار کرد: ورود تاریخی بنیانگذار انقلاب اسلامی به میهن مانند یک ابراهیمی بود که در میان آتش نمرودیان فرود آمد. سخنان تکان دهنده امام خمینی(ره) در بهشت زهرا باعث شد دنیا تکان بخورد.

وی افزود: اگر حمایت و عنایت خدا نبود نمی توانستیم انقلابی شکل دهیم و امام راحل هم نمی توانست با عنایت و توکل بر خدا، انقلاب را تشکیل دهد. انقلاب با تمام بزرگی که دارد دشمنان قسم خورده ای هم دارد.

خطیب جمعه اردستان تصریح کرد: در منطقه شاهد این هستیم که غربی ها وقتی نتوانستند داعش را در عراق و سوریه پیروز کنند این کانون فساد را در به افغانستان کشاندند. برای اینکه آمریکا حضور خود را در منطقه تثبیت کند این لکه فساد را به افغانستان انتقال داده است.

دهشیری با بیان اینکه همه این برنامه ریزی ها به دلیل این است که آن ها برای ایران خواب هایی دارند، افزود: نقش سازمان بی عرضه  ملل در منطقه چیست؟ آیا فقط نقش آنان این است که بگویند افسوس می خوریم و در عمل کاری را انجام ندهند.

وی ادامه داد: آنچه برای کشور مهم است اتحاد مردم و خدماتی است که مسئولان در جامعه انجام می دهند که متاسفانه برخی ها در مقابل حوادثی که پیش بینی هم می شد ضعیف ظاهر شدند. همین جا اعلام می کنیم مسئولانی که واقعا نمی توانند خدمت کنند، جایشان را به افراد توانمند دهند.

امام جمعه اردستان با قدردانی از مردم شهرستان که یاد و نام شهدا را زنده می دارند افزود: هرچقدر یاد و نام شهدا را احترام کنیم دشمنان جرات نمی کنند نگاه چپی به ما کنند.

دهشیری تصریح کرد: شاهد حرکت های بچه گانه ای با نام آزادی یواشکی هستیم که با فریب افراد و تحریک آن ها می خواهند که خود را خلع حجاب کنند که این هنر شیطان است. توجه داشته باشیم که با حضور خود در صحنه از انقلابمان به خوبی پاسداری کنیم.

./خبرنگار و انتشار دهنده مرتضی عسکری

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*