امام جمعه اردستان: مسئولان کلامشان در حد حرف نباشد و بین خود و مردم فاصله ایجاد نکنند

امام جمعه اردستان، گفت: مسئولان فقط کلامشان در حد حرف نباشد و سعی کنند بین خود و مردم فاصله گرفته نشود که دشمن بخواهد از این رخنه بین اتحاد ملی بهره برداری کند.

به گزارش خبرنگار ستاد نماز جمعه به نقل از صبح اردستان، حجت الاسلام حسن دهشیری در گفتگویی اظهار، کرد: تقارن ایام دهه فجر با ایام فاطمیه ما را ملزم می کند که هم تسلیت و هم تبریک را داشته باشیم چون هر چه داریم از تاسوعا و عاشورا و از اهلبیت داریم.

وی افزود: انقلاب اسلامی به چهل سالگی و رشد و بلوغ نزدیک می شود و با تمام مشکلاتی که برای انقلاب اسلامی بوجود آورده اند اما این انقلاب هنوز بالنده روی پا ایستاده است.

امام جمعه اردستان گفت: عوامل اصلی تشکیل دهنده انقلاب سه مورد بوده  ایمان مردم به خدا، رهبری حضرت امام، اتحاد و همدلی مردم که اگر همه اینها تداوم پیدا کند انقلاب هم تداوم پیدا می کند.

حجت الاسلام دهشیری با بیان اینکه هر چند ضعف و کمبودهایی در این مدت بوده، تصریح کرد: اما انقلاب تداوم داشته و سی سال است که مقام معظم رهبری به عنوان تیز بین انقلاب همان سیره حضرت امام(ره) را در پیش گرفته و وحدت و انسجام مردم هم مثال زدنی است.

وی تاکید کرد:  مردم انقلاب خود را دوست دارند و درطول سال دو مرتبه این اتحاد خود جوش را با شرکت در مراسم روز قدس که جنبه بین المللی دارد و دیگری در  ۲۲ بهمن نشان می دهند.

امام جمعه اردستان حضور مردم در صحنه های انقلاب را دارای یک پیام  دانست که مسئولان وظایفشان مضاعف می شود و ضمن شنیدن رهنمودهای مقام معظم رهبری در بین مردم بیشتر حضور داشته باشند.

حجت الاسلام دهشیری تاکید کرد: مسئولان فقط کلامشان در حد حرف نباشد و سعی کنند بین خود و مردم فاصله گرفته نشود که دشمن بخواهد از این رخنه بین اتحاد ملی بهره برداری کند.

وی تصریح کرد: انقلابی که برآمده از خون شهدا بوده  و هر چه داریم از مجموعه شهداء، جانبازان و اسرا  است، لذا کاری کنیم که شاهد شکوفایی کشور باشیم و با پرداختن به اقتصاد مقاومتی  در حد حرف عمل نکرده  و با اشتغال و کار آفرینی از بیکاری جوانان جلوگیری کنیم.

./خبرنگار و انتشار دهنده مرتضی عسکری

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*