مسئولان ساده زیستی خود را حفظ کنن

امام جمعه اردستان گفت: مسئولان ساده زیستی خود را حفظ کنند، چرا که اگر مردم مسئول را تجمل‌گرا ببینند باعث یاس و ناامیدی آنان می شود.

به گزارش خبرنگار ستاد نماز جمعه، حجت الاسلام حسن دهشیری در خطبه های نماز جمعه این هفته اردستان با اشاره به ایام فاطمیه اظهار کرد: برای اینکه این ایام اندوهگین را از دست ندهیم هر دو فاطمیه را گرامی می داریم. فاطمیه اول سه روز و فاطمیه دوم نیز سه روز است که می طلبد که همه احترام کنند.

وی افزود: در ایام فاطمیه باید به شخصیت و زندگی حضرت زهرا (س) بیشتر توجه شد. نمونه عالی زندگی را می توانیم در زندگی ائمه اطهار ببینیم، متاسفانه در عزاداری ها به این موضوعات پرداخته نمی شود.

خطیب جمعه اردستان با اشاره به سالروز ورود امام خمینی(ره) و سخنرانی ایشان در بهشت زهرا افزود: در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب هستیم و اگر بخواهیم آن انقلابی که به فرموده امام خمینی ایجاد شد، تداوم داشته باشد باید تعهد به اسلام حفظ شود.

دهشیری حضور رهبران دینی در بطن جامعه را از دیگر الزامات حفظ انقلاب عنوان کرد و افزود: وحدت و انسجام مردم باید حفظ شود چرا که همین اتحاد و همدلی و وحدت بود که باعث پیروزی مردم شد.

وی خاطرنشان کرد: مسئولان ساده زیستی خود را حفظ کنند چرا که اگر مردم مسئول را تجمل‌گرا ببینند باعث یاس و ناامیدی آنان می شود.

امام جمعه اردستان افزود: گاهی رفتار یک مسئول باعث دل زدگی مردم از این انقلاب می شود. باید مردم را امیدوار کرد و از سیاه نمایی دوری کرد.

دهشیری با اشاره به درخواست وقیحانه غربی ها به دلیل باز بینی برجام افزود: امریکایی همیشه دوست دارد ملت ایران را ضعیف ببینید و هر روز به بهانه های مختلف سعی در اجرای برنامه های ضد ایرانی خود د‌ارد.

./خبرنگار و انتشار دهنده مرتضی عسکری

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*