امام جمعه اردستان: مسئولان هر کدام نمی توانند خدمت کنند خداحافظی کنند

امام جمعه اردستان گفت: مسئول اگر مسئول است باید پاسخگو باشد و اگر نمی تواند کار کند خداحافظی کند.

به گزارش خبرنگار ستاد نماز جمعه حجت الاسلام والمسلمین حسن دهشیری در خطبه های نمازجمعه این هفته اردستان با اشاره به دیدار اعضای کنفراس بین المجالس اسلامی با رهبر انقلاب اظهار کرد: دنیا می خواهد کشورهای اسلامی فراموش شده باشند. خیانتی که عربستان به کشورهای اسلامی می کند و حاشیه امنی که برای اسرائیل ایجاد می کند در نوع خود بی سابقه بوده است.

وی افزود: ایران با توجه به محدودیت هایی که داشت توانست در زمینه های علمی موفقیت هایی را در دنیا به دست بیاورد.

خطیب جمعه اردستان تصریح کرد: هفته ای که سپری کردیم هفته غمباری برای ملت ایران بود به دلیل شهادت ۳۲ تن از هموطنان در حادثه کشتی سانچی که این حادثه مورد حواشی های مختلفی بود که امیدواریم مسئولان هرچه زودتر ابعاد این حادثه را روشن کنند تا دشمنان نتوانند سواستفاده و شیطنت کنند.

وی تاکید کرد: با توجه به روز هوای پاک در تقویم کشورمان افزود: منطقه اردستان از نظر آلودگی مبرا بوده و در این زمینه باید شکر گذار خداوند بود.

خطیب جمعه اردستان خاطرنشان کرد: مردم غزه در شرایط سخت در برابر رژیم صهیونیستی  مقاومت کردند و توانستند نام خود را در تاریخ ماندگار کنند و امروز به روز غزه نیز نامگذاری شده است.

امام جمعه اردستان با اشاره به سخنان سخیف و بی ادب ترامپ افزود: ۶۸ درصد از مردم آمریکا مخالف ترامپ بوده و از او انتقاد دارند

دهشیری ادامه داد: مسائلی که در نمازجمعه مطرح می شود را مسئولان پیگیری کنند و نگذارند سرمایه ملی از بین برود. این حق مردم است که بیکار نباشند و عزیز زندگی کنند.

وی با بیان اینکه بعضی از مسئولان در زمینه ایجاد اشتغال و برای پذیرش سرمایه گذار نه تنها کاری نمی کنند بلکه کم کاری می کنند، افزود: مسئولان باید گره گشا باشند و نه اینکه گره بزن کارها که متاسفانه با توجه به گزارشات دریافتی اکثر مسئولان وقت خود را  در راه آمد و رفت مصرف می کنند.

امام جمعه اردستان تاکید کرد: مسئول اگر مسئول است باید پاسخگو باشد و بداند هرکدام نمی توانند خدمت کنند خداحافظی کنند و باهمدلی با مسئولان استانی کاری را پیش ببرند. قرار است همه با هم کار کنیم نه  اینکه نسبت به وضع جامعه بی تفاوت باشیم.

دهشیری گفت: از مردم اردستان می خواهم  مطالبه گر باشند و نسبت به عملکرد مسئولان بی تفاوت نباشند و بدانند که تریبون نماز جمعه از آنان حمایت می کند.

./خبرنگار و انتشار دهنده مرتضی عسکری

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*