ایجاد ۱۵۲۰ فرصت شغلی در اردستان

فرماندار اردستان گفت: در۹ ماهه نخست امسال در اردستان  ۱۵۲۰ فرصت شغلی را ایجاد شده که بیش از ۶۰درصد آن پایدار است.

به گزارش خبرنگار ستاد نمازجمعه ، علیرضا غیور شامگاه چهارشنبه در جلسه ستاد برگزار نمازجمعه اردستان با بیان اینکه مشکلاتی که در شهرستان وجود دارد را باید به صورت ریشه ای با آن برخورد کرد، اظهار کرد: یکی از دغدغه ها و اولویت های همه مسئولان شهرستان موضوع اشتغال است که در نه ماهه گذشته ۱۵۲۰ اشتغال ایجاد شده است.

وی افزود: تلاش هایی که در موضوع اشتغال صورت گرفته براساس ظرفیت هایی بوده است که در شهرستان وجود دارد که از این رو بیش از ۶۰درصد آن به صورت پایداربوده است.

فرمانداراردستان ایجاد فرصت شغلی پایدار را مستلزم یک مدت طولانی عنوان کرد و افزود: در شهرستان اردستان براساس آنچه نیاز بوده است مجموعه های خوبی را در چندسال اخیر شروع کرده ایم که اگر اینها به نتیجه برسد یک فرصت شغلی خوبی را به وجود می آورد.

غیور جاده ترانزیتی که در کنار شهر اردستان عبور می کند را یک فرصت بسیار خوب ارزیابی کرد و ادامه داد: طرح های خوبی را این اواخر انجام دادیم اما مشکلی که وجود دارد این است که در چندسال گذشته ۳۶۰طرح در محدوده جاده بلاتکلیف بوده است که پیگیر خلع ید آنها هستیم.

وی افزود: با برنامه ریزی هایی که در جذب سرمایه گذار درمنطقه شده است تقریبا زمین های شهرک صنعتی اردستان جایی برای واگذاری ندارد که این موضوع نویدبخش این است که شهرستان در بخش اشتغال و رونق اقتصادی می تواند نقش موثر داشته باشد.

فرماندار اردستان با اشاره به اینکه موضوع آب یکی از دغدغه های کشور است افزود: در استان اصفهان امسال ۹۵درصد کاهش بارش داشته ایم. آنچه  پیش بینی می شود قطعا سال آینده تامین آب یکی از موضوعات اصلی استان خواهد بود.

غیور با بیان اینکه در موضوع اجرای سیاست های مدیریت آب شهرستان اردستان یکی از شهرهای پیش گام بوده است افزود: طبق گزارشاتی که دریافت کردیم امسال بیش از ۶۰درصد قنات های اردستان با کاهش آب مواجه بوده است.

./خبرنگار و انتشار دهنده مرتضی عسکری

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*