امام جمعه اردستان: مشکلات مردم نباید نادیده گرفته شود

امام جمعه اردستان خطاب به مسئولان گفت: مشکلات مردم نباید نادیده گرفته شود و باید در رفع گرانی، تورم، بیکاری و حقوق‌های عقب افتاده اقدامات مناسب انجام گیرد.

 به گزارش خبرگزاری ستاد نمازجمعه اردستان، حجت الاسلام حسن دهشیری در خطبه‌های نمازجمعه اردستان اظهار کرد: دشمن، آنچه باعث عظمت و مجد ملت ایران می‌شود را در فتنه ۸۸ مورد هدف گرفته بود. دشمنان چنان قصدسوء نسبت به نظام داشتند که در نهم دیماه ملت چنان جوابی دادند که آثار و نتیجه آن هنوز ادامه دارد.

وی افزود: مطالبات مسالمت آمیز مردم و اغتشاش دشمنان مردم نما که قصد داشتند در یکهزار و ۱۴۸ شهر ایران آشوب انجام دهند از هم جدا خواهد بود.

خطیب جمعه اردستان با بر حق دانستن مطالبات مردم افزود: داشتن مطالبات امری طبیعی است، اما دشمن در نقطه کور این ماجرا با شعارهای ساختار شکنانه تجمعاتی را مخلوق کرد و منجر به آشوب‌هایی شد که هدف قرار داده بودند.

دهشیری با بیان اینکه هدف اصلی دشمنان نظام ایجاد نا امنی و آشوب فتنه در سراسر کشور است تصریح کرد: آتش زدن مسجد و منبر که نمی‌توان نامش را حرکت دینی یا ملی گذاشت و با شعار علیه مقدسات ایران را بدون اسلام و قرآن خواستند که نمی‌شود نامش را مطالبات قرار داد.

وی افزود: عده ای آشوب طلب که بر موج مطالبات بر حق مردم سوار شدند و این حرکت مردم را به یک حرکت توهین آمیز و ساختار شکنانه تبدیل کردند. حرکت انسانی و غیر انسانی از هم جدا است و ایجاد ناامنی، آشوبگری و برهم زدن نظم و امنیت کشور و تقدیم آن به بیگانگان از اهداف آشوبگران داخلی بود.

امام جمعه اردستان بابیان اینکه این جریان‌ها همیشه از جایی حمایت می‌شود که اغتشاشات اخیر هم با پول‌های عربستان برنامه ریزی شد، با مدیریت آمریکا اجرا می‌شد و حمایت صهیونیست‌ها هم بود. هوشیاری مردم باعث شد مجدد به میدان بیاییند و تو دهنی محکمی را به آن‌ها وارد کنند.

دهشیری خاطرنشان کرد: غربی‌ها که تا دیروز ملت ایران را وحشی و گرسنه خطاب می‌کردند و هنوز هم حق ورود ایرانی‌ها را به کشورشان نمی‌دهند امروز مردم ایران را یک ملت شریف و مطالبه گر و محترم می‌خوانند. کشورهایی که موضع گرفتند بر حمایت از اغتشاگران خود را به نادانی زده‌اند.

وی خطاب به مسئولان کشور افزود: مشکلات مردم نباید نادیده گرفته شود و بگوییم مشکلی نیست. باید در رفع گرانی، تورم، بیکاری و حقوق‌های عقب افتاده اقدام مناسبی را انجام دهید. تبعیض و فساد یک اصل است که باید مسئولان با قاطعیت آن را از بین ببرند.

./خبرنگار وانتشاردهنده مرتضی عسکری

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*