رژیم صهیونیستی با تشکیل داعش در پی کم‌‌رنگ کردن مسئله فلسطین است

IMG_9388

عبدالله کرمانی‌نژاد ظهر امروز در جمع مردم روزه‌دار در راهپیمایی اردستان در مسجد جامع این شهر با بیان اینکه رژیم صهیونیستی می‌خواهد مسئله فلسطین را با حضور داعش کم‌رنگ کند، افزود: آن‌ها با آموزش افرادی آن‌ها را وادار به قتل در کشورهای اسلامی کرده‌اند و به نام اسلام به جان مسلمانان افتاده‌اند.

وی با اشاره به اینکه سال ۲۰۰۰ نقطه عطف سقوط رژیم صهیونیستی بوده است، گفت: در این سال با شکست سنگین رژیم صهیونیستی از حزب‌الله لبنان و با شکست‌های پی در پی در جنگ‌های ۳۳ و ۲۲ روزه برابر فلسطین و لبنان رژیم صهیونیستی ضربه‌ای مهلک را متحمل شد.

عضو هیئت علمی دانشگاه امام حسین(ع) با بیان اینکه رژیم صهیونیستی خود را دایه‌دار حکومت بر جهان می‌داند، گفت: اسرائیل به هیچ یک از قوانین بین‌المللی پایبند نیست.

وی با توجه به اینکه برای شکل‌گیری یک حکومت باید سه چیز را مدنظر داشت، افزود: داشتن سرزمین، ملت و حکومت سه موردی است که برای تشکیل حکومت لازم است که اسرائیل سرزمین ندارد و سرزمین فلسطین را اشغال کرده و از نظر ملیت هم یهودی‌های کل جهان را جمع کرده که تنها از لحاظ یهودی‌گری مشترک هستند و فرهنگ آن‌ها متفاوت است و از لحاظ حاکمیتی نیز از هیچ قانونی اطاعت نمی‌کند.

کرمانی‌نژاد با بیان اینکه حق وتوی آمریکا حکم صادر شده از سوی شورای امنیت علیه رژیم صهیونیستی را از بین می‌رود، گفت: در چنین شرایطی راه نجات فلسطین مقاومت است.

عضو هیئت علمی دانشگاه امام حسین (ع) با تأکید بر اینکه هدف آنان این است که کشورهایی که در جبهه مقاومت هستند را مشغول کنند، گفت: هدف آنان از این کار تأمین امنیت اسرائیل است و در تلاش هستند با جنگ قومیتی و شیعه و سنی وحدت جهان اسلام را از بین ببرند.

وی با اشاره به اینکه اگر بصیرت داشته باشیم باید به دنبال وحدت اسلامی در سایه همبستگی مسلمانان باشیم، افزود: منافع ملی ما امروز این است که با حمایت مادی و معنوی از فلسطین عراق و سوریه کاری کنیم که مردم با دست خودشان با رژیم صهیونیستی بجنگند و اگر دست از حمایت برداریم آن‌ها شکست خواهند خورد.

این استاد دانشگاه با بیان اینکه ۶۷ سال است حمله‌های وحشیانه رژیم صهیونیستی به مردم غزه ادامه دارد، گفت: این راهپیمایی امروز در سراسر جهان اسلام انجام می‌شود و مردم انزجار خود را به نمایش می‌گذارند

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*