رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه: رمز پیروزی اسلام، وحدت مسلمانان است

81457517-6192842

 

DSC03459

حجت الاسلام سید رضا تقوی روز جمعه در جمع اصولگرایان اردستان اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب بسیار دغدغه دارند که تفرقه ایجاد نشود و از همه گروه ها، جناح ها و مسوولان می خواهند با پرهیز از اختلافات، وحدت را حفظ کنند.

وی با بیان اینکه هر ملتی که بخواهد به پیروزی برسد، باید از راه وحدت وارد شود، افزود: در داخل باید وحدت ملی و در خارج نیز باید وحدت امت مسلمان همواره حفظ شود.

وی با تبریک هفته وحدت به مسلمانان جهان، خاطر نشان کرد: پیامبر اعظم حضرت رسول اکرم (ص) از وحدت، همگرایی و مسجد شروع و مومنان را گرد هم جمع می کردند.

تقوی همچنین با اشاره به مذاکرات هسته ای گفت: یک طرف مستکبران با دست های چدنی و دستکش مخملی و طرف دیگر هیات ایرانی است.

وی تاکید کرد: تیم مذاکرات هسته ای ایران هرگز فریب خنده های آنان را نخواهد خورد و با اقتدار از مواضع کشور دفاع خواهد کرد.

رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور با اشاره به تحریم های غرب علیه ایران افزود: مردم شریف ایران، ملت رسول الله (ص) هستند و همانطور که آنها دوران شعب ابی طالب را گذراندند، مردم ولایتمدار ایران نیز این تحریم ها را خنثی خواهند کرد.

تقوی همچنین فتنه ۸۸ را یادآور شد و گفت: اگر روزی صلاح باشد و اسناد فتنه منتشر شود، مشاهده خواهید کرد که دشمن از ۱۵ سال پیش با شناسایی افراد و سرمایه گذاری روی آنها، نقشه را طراحی و قصد برچیدن نظام اسلامی را که با خون هزاران شهید آبیاری شده را داشته است.

وی به اصول گرایان اردستانی توصیه کرد: ضمن تشکیل شورای اصولگرایان در شهرستان، ناامید نشوند و به خود بیایند و بدانند آینده سختی در پیش دارند که باید همگرا و همراه باشند.

رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور همچنین تاکید کرد: ما مقلد رهبری هستیم و ضمن حمایت از دولت آن را نقد خواهیم کرد.

تقوی در سفر به شهرستان اردستان ضمن بازدید از مراحل ساخت مصلا های اردستان و زواره، در آیین کلنگ زنی دفاتر فرهنگی نورالائمه زواره و روستای «نیسیان» حضور یافت.

تقوی همچنین قول پرداخت دو میلیارد ریال اعتباربرای تکمیل مصلا های شهرهای زواره و اردستان داد.

تاکنون برای ساختمان مصلای شهر اردستان با زیر بنای ۱۳هزار مترمربع که در زمینی به مساحت ۳۳ هزارمتر مربع در دو طبقه ساخته شده و ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، ۱۵ میلیارد ریال هزینه شده است.

شهرستان اردستان با حدود ۴۵ هزار نفر جمعیت در ۱۱۰ کیلومتری شمال اصفهان قرار دارد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*